/Files/images/ап.jpeg

Wi-Fi небезпечний для розвитку дитини

Технологія Wi-Fi може зашкодити розвиткові дітей та підлітків.

На думку медиків, система бездротового доступу до Інтернету погано впливає на розвиток центральної нервової системи підростаючого покоління. Це викликано впливом електромагнітного випромінювання, яке створює додаткове навантаження на організм дитини.

Разом з тим, у ВООЗ відзначають, що наявних даних недостатньо, щоб однозначно заявити про шкоду Wi-Fi для дитячого організму. Тому використання цієї системи, як і мобільних телефонів, віднесли до факторів недоведеного ризику.

Завдати шкоди дитячому здоров'ю може присутність в будинку Wi-Fi. Справа в тому, що мозок дитини більш сприйнятливий до радіації від бездротового інтернету. До такого висновку прийшли британські дослідники після тривалих спостережень.

Негативний вплив сигналу Wi-Fi на дітей пояснюється тим, що дитячі тканини головного мозку більш абсорбуючі, а череп набагато тонше. Сигнал Wi-Fi при цьому використовує радіохвилю дуже низької частоти, тому хвилі такого сигналу по своїй довжині аналогічні тим, що виділяють мікрохвильові печі.

Також вчені заявили про те, що дитячим організмом поглинається більше кількості радіації, ніж дорослим.

Випромінювання такого типу є небезпечним навіть на етапі внутрішньоутробного розвитку, стверджують фахівці, тому майбутнім мамам не варто носити смартфон в кишенях одягу.

Кiлькiсть переглядiв: 259

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.